Zaproszenie na European Youth Online Cup 2020 pre-opening tournament

Każdy warcabista wie, iż pierwsze dziesięć dni sierpnia należy zarezerwować na granie lub kibicowanie zawodnikom biorącym udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach.

Rok temu – wszyscy spotkaliśmy się w Warszawie, gdzie wyłoniliśmy Mistrzów Europy. Tam także zostaliśmy poinformowani, iż kolejne Mistrzostwa odbędą się w 2021 roku w Tallinie. Niestety sytuacja związana z COVID-19 nie pozwala nam na spotkanie się przy desce twarzą w twarz.

EDC oraz Estońska Federacja Warcabowa chcąc podtrzymać tradycję oraz wychodząc naprzeciw obecnie panującej sytuacji zaprosiła wszystkich do udziału w 1st European Youth Online Cup. Będą to rozgrywki w grze błyskawicznej oraz aktywnej.

Polska także weźmie udział w turniejach. W najbliższych dniach opublikujemy listę zawodników, którym będziemy kibicować.

Turniej zostanie zorganizowany na platformie https://www.vint.ee/en-gb/, której wiele osób nie zna.
Organizatorzy wychodzą naprzeciw nam i zapraszają nas do udziału w “Pre Opening Tournament“. Dzięki temu będziemy mogli zapoznać się z platformą i wziąć udział w dodatkowym turnieju.

Informacje dot. turnieju Pre-Opening Tournament:
Kiedy odbędzie się turniej? 25 lipca (sobota), o godz. 18:00 GMT+3, czyli 17:00 czasu polskiego
Jakie jest tempo gry? Blitz, 5’+5”
Kto może zagrać? Każdy, kto posiada konto na platformie, bez względu na wiek
Co należy zrobić, aby zagrać? Zalogować się na stronie, odwiedzić stronę internetową turnieju, a następnie kliknąć “register button” Pokój turniejowy oraz możliwość zapisów będzie dostępna 30 minut przed turniejem.

Powodzenia!