Zaproszenie na European Youth Online Cup 2020 pre-opening tournament

Każdy warcabista wie, iż pierwsze dziesięć dni sierpnia należy zarezerwować na granie lub kibicowanie zawodnikom biorącym udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w warcabach.

Rok temu – wszyscy spotkaliśmy się w Warszawie, gdzie wyłoniliśmy Mistrzów Europy. Tam także zostaliśmy poinformowani, iż kolejne Mistrzostwa odbędą się w 2021 roku w Tallinie. Niestety sytuacja związana z COVID-19 nie pozwala nam na spotkanie się przy desce twarzą w twarz.

EDC oraz Estońska Federacja Warcabowa chcąc podtrzymać tradycję oraz wychodząc naprzeciw obecnie panującej sytuacji zaprosiła wszystkich do udziału w 1st European Youth Online Cup. Będą to rozgrywki w grze błyskawicznej oraz aktywnej.

Polska także weźmie udział w turniejach. W najbliższych dniach opublikujemy listę zawodników, którym będziemy kibicować.

Turniej zostanie zorganizowany na platformie https://www.vint.ee/en-gb/, której wiele osób nie zna.
Organizatorzy wychodzą naprzeciw nam i zapraszają nas do udziału w “Pre Opening Tournament“. Dzięki temu będziemy mogli zapoznać się z platformą i wziąć udział w dodatkowym turnieju.

Informacje dot. turnieju Pre-Opening Tournament:
Kiedy odbędzie się turniej? 25 lipca (sobota), o godz. 18:00 GMT+3, czyli 17:00 czasu polskiego
Jakie jest tempo gry? Blitz, 5’+5”
Kto może zagrać? Każdy, kto posiada konto na platformie, bez względu na wiek
Co należy zrobić, aby zagrać? Zalogować się na stronie, odwiedzić stronę internetową turnieju, a następnie kliknąć “register button” Pokój turniejowy oraz możliwość zapisów będzie dostępna 30 minut przed turniejem.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *