Klasyfikacja generalna

Czekacie zapewne na klasyfikację generalną naszego Pucharu? Najpierw krótki apel, WAŻNY APEL ‼️
Nie jestem pewien, czy każdy z Was tak samo odbiera znaczenie #ZostańWDomu.
Dla pewności podkreślę, że zostajemy w domu nie z powodu home office od pracodawcy, wolnego od szkoły, bo ktoś nas do tego zmusił. Ktoś narzuca nam prawo do bezpieczeństwa i uniknięcia katastrofy liczonej w tysiącach zgonów przez panującą epidemię COVID-19 patrz Włochy, Francja a masowe wychodzenie nad Wisłę, na wały, na spacery i tłumaczenie się “nudzę się w domu”, “przeżyłem II wojnę światową, to przeżyję wirusa” to istna głupota i brak odpowiedzialności i w dodatku te powyrzucane na lewo i prawo zużyte maseczki… wstydze się za naszą społeczność.
Warcabiści – #ZostańcieWDomu – to nie wybór, to wasz obowiązek!

Wracając do generalki -> prowadzi p135 po fenomenalnym zwycięstwie 9/11 punktów we wczorajszym turnieju na 100 polowej warcabnicy.
https://www.kurnik.pl/turn.phtml?tid=8629586
Kim jesteś? Jesteś Zwycięzcą! 😉

Dziś krótko, przypomnę tylko – grajcie jednym nickiem, nie zliczymy Wam sumy punktów z lokat zajętych kilkoma loginami. W nadchodzący piątek i niedzielę ostatnie dwie szanse na dopieszczenie finalnego rezultatu.
Wyłonimy Mistrza I Pucharu Online w Warcabach.

Mamy już bardzo solidne wnioski, które przedstawimy w niedzielę wieczorem pod dyskusję tak, by II edycja była jeszcze lepsza… bo oczywiście chcecie II edycji? 😎

Koszulki dla najlepszych czekają – spokojnego wieczoru