Mamy zwycięzcę Pucharu Online

Uwaga, uwaga… Zwycięzcą I Pucharu Online został…

Został… p135 ! To znany nam Polak, młody, perspektywiczny, Mistrz Federacji Karol Cichocki (ranking 2220 FMJD i 2383 PL)
Gratulacje

Zaraz za nim uplasował się huskar, a na ostatnim stopniu podium warcabista2, zaś najlepszą kobietą została arletkaxd 💪 – ogromne brawa!

Poniżej znajdziecie TOP 10 Klasyfikacji Generalnej.

W całym cyklu udział wzięło 240 Zawodników, wow 🧐 jesteście niesamowici! Jako ciekawostkę dodam, że na kurnik.pl udział w turnieju może wziąć jednocześnie tyle osób, co dwa do potęgi ilości rozgrywanych rund, przy założeniu dystansu 11 rund, jest to pula 2048 miejsc, spróbujemy? 😉

W I Edycji postanowiliśmy nagrodzić TOP 3 Pucharu, Najlepszą Kobietę, a także Damiana Reszkę za analizę partii na swoim kanale YouTube. Pamiątkowe koszulki, kubki z waszą nazwą loginu, pod którym graliście, hasłem #ZostańWDomu i piękną kurnikową warcabnicą w tle, prześlemy na wskazane przez Was adresy.

Myślimy, że główny cel naszej akcji został osiągnięty. Mogliśmy Wam zapewnić trochę rozrywki, aby hasło #ZostańWDomu było w pełni zrealizowane. Skromne nagrody, które ufundowaliśmy z Sebastian Knap, będą w dalszym ciągu wam o tym przypominać. Podziękowanie również dla Stowarzyszenie Kuźnia Pomysłów z Jeżyczek za przekazanie kilku upominków 👍Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Uczestnikom za zmagania w Pucharze Online. To dzięki Wam stały one na tak wysokim poziomie. To właśnie dzięki takiej pozytywnej energii, którą otrzymaliśmy od Was, wzajemnie z Sebastianem nakręcamy się jeszcze bardziej i tworzymy scenariusz II Edycji, która zostanie zrealizowana ze zdecydowanie większym rozmachem. Osobne podziękowania przekazujemy też dla Właściciela kurnik.pl Marka Futregi i Polskiego Związku Warcabowego, bo pomogliście Nam w rozpropagowaniu turnieju. Podziękowania dla Sylwestra Flisikowskiego za fachowe zliczanie i nadzór wyników w Excelu. Zgrzeszylibyśmy nie wspominając o naszym Mistrzu Analiz, Damianowi Reszce za profesjonalną robotę, a sama inicjatywa kanału na Youtube jest naprawdę czadowa. Informacje dotyczące II Edycji i dwóch tajemniczych konkursów w tle udostępnimy na dniach w odrębnym poście, dopinamy jeszcze szczegóły. Mogę zdradzić, że warcabowy głód w oczekiwaniu na następne rozgrywki, będziecie mogli zaspokoić przy Wielkanocnym stole. W tym okresie priorytetem dla Nas jest czas spędzony z najbliższymi… bez względu na to, czy będzie to dzielenie się jajkiem na Skype, czy też przy stole. Chcielibyśmy Was poprosić o szczere spostrzeżenia w komentarzach, na pewno pomogą w usprawnieniu naszych e-zawodów. 🙂Dzięki!


Pozdrawiamy,

Marcin i Sebastian