Francuski triumf! Karol Cichocki powiększa przewagę, ‘Misiek’ w pierwszej trójce w warcaby 100 polowe!

To wszystko w zakończonym 8 turnieju naszych Antywirusowych zmagań.

W niedzielę 10.05.2020 r. jak zwykle dostarczyliście nam mnóstwa emocji w ramach 8 turnieju z cyklu Antywirusowych Igrzysk Warcabowych! Zwyciężył po raz drugi w tej edycji zmagań pochodzący z Francji MF Anastase Le Clerc, wyprzedzając utrzymującego świetną formę naszego MF Karola Cichockiego oraz (tu wyrazy uznania) znanego w całej Polsce, Europie i Świecie, ale raczej z warcabów 64 polowych Michała Janickiego dtmylens. Zażarta rywalizacja przez czołówkę, wpływa oczywiście niezmiernie ciekawie na naszą końcową klasyfikację.
Karol Cichocki „złapał trochę oddechu” i powiększył przewagę nad Danilem Ilinem z Rosji do 62 punktów. Z pewnością nie będzie mógł spokojnie patrzeć w przyszłość, bo jego rywal prezentuje równie wysoką formę. Z podium spadł rinho, a na jego miejsce wskoczył gracz o nicku 3228. Do walki o podium włączył się nasz popularny ‘Misiek’ który po świetnym występie na warcabnicy 100-polowej ma prawo realnie myśleć o podium. Gdzieś tam nieco z tyłu, ale w dalszym ciągu z wiarą w możliwość wdrapania się na podium, czai się jeszcze Multimedalista Mistrzostw Polski MF Łukasz Kosobudzki. Ostatniego zdania na pewno nie powiedział jeszcze kolejny Multimedalista Mistrzostw Polski, nasz niestrudzony i niepowtarzalny Damian Reszka, ale czy wystarczy mu sił i czasu aby zaatakować pierwszą piątkę, może nawet pierwsza trójkę? Co z tego wyniknie??? Różnice jeszcze nie są tak duże, jedno większe potknięcie któregoś z graczy z czołówki teraz z pewnością może dużo kosztować.

Co jeszcze dla was przygotowaliśmy? Od teraz, będziemy również umieszczać w ramach ciekawostki, tabelę dla warcabów 100-polowych oraz dla 64-polowych. PRZYPOMINAM, IŻ BĘDĄ TO TYLKO TABELE POGLĄDOWE.


Serdecznie zapraszamy na kolejny turniej:

piątek 15.05.2020 warcaby 100-polowe 18:30 1+2’