Za nami pierwszy turniej cyklu

Za nami pierwszy turniej z cyklu Pucharu Online w warcabach!
Tego wieczoru walczyliśmy na 100 polowej warcabnicy, na starcie zawitało 71 Zawodników, a zwyciężył Zawodnik HUSKAR podpowiem że nasz dzisiejszy The Best to Reprezentant Polski na Mistrzostwach Światach w Sao Paulo.
Wielkie gratulacje.
Na zdjęciu zamieściłem klasyfikację generalną Pucharu po pierwszym turnieju z całego cyklu, uwzględniając wzór z pierwotnego posta, który sumuje ilość punktów, oraz dodatkowe premie.
Kolejny, drugi już turniej przed nami w najbliższą niedzielę, 22 marca o godzinie 18:30, tym razem także gramy na 100 polach, ale w tempie 3 minut + 2 sekundy. Wytężymy bardziej umysły 🙂
Chciałbym Wam bardzo podziękować, że tak licznie przybyliście na kurnik.pl, ale ze swojej strony zwiększe oczekiwania… czy spróbujemy przebić 100 Zawodników na liście startowej? Co to dla Was!

P.S.
Podobno Damian Reszka obserwował nasze zmagania i rejestrował najciekawsze partie. Jestem ciekaw zbliżającej się analizy 🙂

P.S. 2
Francuz, który nie zweryfikował się na starcie, nie został uwzględniony na liście końcowej dzisiejszego turnieju. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego, już wiem, dzięki Bogdanowi Bańkowskiemu, że mogę systemowo decydować o nie dopuszczaniu do udziału poszczególnych Graczy.

Udanego weekendu!

Pozdrawiamy,
Marcin i Sebastian