Antywirusowe Igrzyska Warcabowe – zaczynamy!

Rozpoczynamy 2. Edycję Pucharu Online w Warcabach. Od dziś, zgodnie ze zwycięskim projektem rozgrywamy Antywirusowe Igrzyska Warcabowe!
Zaczynamy jutro o 18:30 od warcabnicy 100 polowej, na dystansie 11 rund z tempem 1 min + 2 sek.
https://www.kurnik.pl/turnieje/?on=cp

Co nowego, a ważnego?
Otóż doczekaliśmy się strony internetowej naszych rozgrywek
A tam znajdziecie nie tylko aktualności, ale też wyniki archiwalne z 1. Edycji, ale i niebawem zapisy rozgrywanych najciekawszych partii, a także tutorial „jak zalogować się na kurnik.pl, aby rozegrać swój pierwszy turniej”, który nagra na Youtube nasz niezastąpiony Damian Reszka.
Dodam też, że w organizację 2. Cyklu bardzo mocno zaangażował się, jako współorganizator Polski Związek Warcabowy, dzięki Magda Pawłowska, Sylwia Dęga-Zamrzycka i Monika Adamczyk za pomoc!

Braliśmy pod uwagę wasze sugestie, dlatego nasze Igrzyska potrwają aż do 31 maja. Rozegramy 14 turniejów (7x na 100 polach i 7 na 64 polach), a branych pod uwagę do klasyfikacji generalnej będzie 12 najlepszych rezultatów Zawodnika.
Gramy w każdy piątek i niedzielę o 18:30.

Jak będzie wyglądać punktacja, jaki jest harmonogram?
Te informacje znajdziecie w zamieszczonym w poście regulaminie (punkt IV i V). Niewątpliwie chcemy docenić uzyskany dobry rezultat, a przy skali +100 zawodników, uznajemy za taki miejsce w TOP30, która otrzymywać będzie premie w systemie stosowanym także przy Pucharach Świata w skokach narciarskich.

Oczywiście przewidujemy nagrody dla Najlepszych, tak jak w przypadku 1. Edycji, a na zdjęciach w koszulkach z kubkami możecie zobaczyć Karola Cichockiego, Mariusza Ślęzaka, Arletę Flisikowską, Sebastiana Knapa, Sylwestra Flisikowskiego i mnie.
Jeśli ktoś z Was chciałby zamówić sobie takie same z nadrukowanym swoim imieniem, czy nickiem, to jest to możliwe – wystarczy, że zgłosicie się do Sebastiana.

WAŻNE – aby uczestnik mógł być sklasyfikowany, konieczne jest granie w każdym turnieju tym samym nickiem.

I pamiętajcie… to Igrzyska integracyjne, dlatego nasz komunikat jest jasny, każda próba stosowania programów wspomagających współzawodnictwo sportowe będzie kończyła się bezwzględną dyskwalifikacją, a uzyskane do tej pory wyniki punktowe zawodnika zostaną wykreślone.

Życzymy Wam powodzenia!
#ZostańWDomu i #GrajWWarcaby

Marcin Chęsiak

REGULAMIN